Мамин форум та дитинки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мамин форум та дитинки » Тестовый форум » Курси малювання


Курси малювання

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Я шукаю онлайн-курси з малювання для мого 8-річного сина. Важливо, щоб навчання проходило в дружньому і творчому колективі, де дитина могла б відчути підтримку однолітків та вчителів. Ми пробували кілька курсів, але зазвичай вони були більше схожі на індивідуальні уроки, а мені б хотілося, щоб він мав можливість спілкуватися та обмінюватися досвідом з іншими дітьми. Чи можете ви порадити якісь школи або платформи, де викладають малювання для дітей у форматі групових занять?

0

2

З огляду на ваші вимоги до колективності та взаємодії, хочу порекомендувати Художню онлайн школу "Хамелеон". Вони спеціалізуються саме на онлайн-навчанні дітей мистецтву через групові заняття, де кожна дитина може не тільки вчитися малювати, але й активно спілкуватися та співпрацювати з іншими учнями. Курси в "Хамелеоні" включають не тільки практичні уроки малювання, а й елементи групової взаємодії, як-от спільні проекти та групові обговорення, що є важливим для соціального розвитку дитини, деталі тут . Викладачі школи є досвідченими художниками, які не тільки навчають техніці малювання, але й розвивають креативність і вміння працювати в команді.

0


Вы здесь » Мамин форум та дитинки » Тестовый форум » Курси малювання